Services • InConventus - Klub RolnikówInConventus – Klub Rolników
+48 733 542 111 | Wyjazdy@InConventus.pl
 

Koncepcja wizyty studyjnej

Udział w szkoleniu to wspaniała okazja, aby poznać prawdziwe źródło sukcesu firmy. Z reguły zrozumienie genezy tego sukcesu kryje się w szczegółowej analizie, monitorowaniu działań firmy oraz bezpośredniej komunikacji z najlepszymi managerami . To właśnie ci ludzie tworzą przyszłość firmy.

Innowacje, technologia, zasady działania i personel – to cztery główne elementy, na które zwracamy uwagę, kiedy układamy program wizyty.

Przegląd Wyjazdów


Przygotowanie programu

Plan każdej wizyty studyjnej i stażu jest starannie opracowywany i przygotowywany w oparciu o wiedzę specjalistów InConventus Group, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb, oczekiwań i możliwości uczestników.

Zamów indywidualny program


Zajęcia praktyczne

Zajęcia praktyczne (warsztaty, seminaria, wizyty w instytucjach), których celem jest przyjrzenie się jak różne modelowe rozwiązania sprawdzają się w rzeczywistości

Zamów indywidualny program


Poziom merytoryczny

Zapewniamy wysoki poziom merytoryczny, kompetentnych wykładowców, tłumaczone materiały szkoleniowe, profesjonalnego tłumacza, opiekuna.

Zamów indywidualny program


Organizacja szkoleń i konferencji

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową organizację konferencji, kongresów oraz szkoleń w kraju i za granicą w zakresie.

Usługi incentive dla najlepszych pracowników – aby nagrodzić, a tym samym zmotywować pracowników wystarczy skontaktować  się z nami w celu  wypracowania  najlepszego rozwiązania przy organizacji  wspaniałej imprezy incentive.

Zamów wycenę


Poznaj nasz zespół

Dlaczego wybrać nas

Profesjonalizm
Fachowe tłumaczenie w czasie wszystkich spotkań.
All‑inclusive (wszystko w cenie)
Wartość obejmuje: pełny program biznesowy, usługi tłumacza, zestaw materiałów informacyjnych, natychmiastowe reagowanie na dowolne pytania!
Nowe możliwości do rozwoju
Ponadto, każda wizyta może zostać źródłem innowacyjnych przełomowych pomysłów, które pomogą kształtować strategię rozwoju firmy na najbliższe lata.
Praktyczne poznanie skutecznego biznesu
Tylko obserwacja najlepszych praktyk biznesowych może dać prawdziwą, praktyczną wiedzę z pierwszej ręki.
Najlepszy sposób motywowania i rozwoju talentów
Wyjazd studyjny – to najlepszy sposób na motywowanie i rozwijanie talentów pracowników firmy na budowanie lojalności i tworzenie nowatorskiego sposobu myślenia.

Partnerzy