Słoneczna Brazylia czeka na Ciebie • InConventus - Klub RolnikówInConventus – Klub Rolników
+48 733 542 111 | Wyjazdy@InConventus.pl
 

Słoneczna Brazylia czeka na Ciebie

  • Region: Brazylia
  • Długość pobytu: 10 dni
  • Dzień wyjazdu: 03/02/2020
  • Dzień powrotu: 12/02/2020

Brazylia to doskonałe miejsce na słoneczną pogodę w zimie. Kiedy w Polsce temperatura spada poniżej zera, w Rio de Janeiro jest sezon plażowy. Odwiedź z nami plażę Copacabana, pomnik Chrystusa Zbawiciela, wybierz się w rejs statkiem i weź udział w tradycyjnym brazylijskim grillu. Ale Brazylia to nie tylko rozrywka, lecz także doskonałe miejsce na edukację! Odwiedź z nami gospodarstwa mleczne i mięsne, z których ten kraj słynie. Zapraszamy!

Book Now Zamów katalog

Bądź na bieżąco

 

Dzień 1

3 lutego 2020 Przylot do Rio

W lutym, kiedy polska pogoda nie rozpieszcza, w bajecznym Rio możemy liczyć na prawie 30 stopni Celsjusza w dzień.

Dzień 2

4 lutego 2020 Pomnik Chrystusa Zbawiciela

Autokarowa wycieczka na górę Corcovado (4h)

Słynny pomnik Chrystusa Zbawiciela znajdujący się na szczycie góry Corcovado jest najsłynniejszym symbolem Brazylii. Uznany został za jeden z nowych siedmiu cudów świata.

Dzień 3

5 lutego 2020 Plażowanie

Szczególnie warto odwiedzić jedną z najpiękniejszych plaż świata – Copacabanę. Jest to szeroka, piaszczysta plaża słynąca z niesamowitych fal, więc to świetne miejsce jeśli kochasz zabawę w morzu.

Dzień 4

6 lutego 2020 Rejs statkiem

Wyprawa statkiem do Zatoki Guanabara – rejs statkiem to wyjątkowo przyjemna atrakcja – wiatr we włosach, błękitna woda i wesołe towarzystwo. Guanabara jest drugą pod względem rozległości zatoką brazylijskiego wybrzeża.

Dzień 5

7 lutego 2020 Plażowanie

Oprócz plaży Copacabana, warto udać się na plażę Ipanema słynącą z życia towarzyskiego. Co ciekawe, Ipanema to plaża, gdzie swoją premierę miały majtki typu stringi, a 2008 roku Travel Channel nazwał plażę Ipanema najseksowaniejszą plażą na świecie.

Dzień 6

8 lutego 2020 Głowa Cukru

Wycieczka autokarowa na Głowę Cukru

Głowa Cukru to symbol Rio de Janeiro. Ze szczytu można zobaczyć piękną panoramę miasta, plaże i góry, a także pozostałe sześć monolitów wystających z wody.

Dzień 7

9 lutego 2020 Czas wolny

W czasie wolnym szczególnie warto zobaczyć znajdujący się w Rio de Janeiro Ogród Botaniczny, największy tego typu ogród w całej Ameryce Południowej.

Dzień 8

10 lutego 2020 Czas wolny

Dla osób zainteresowanych sztuką polecamy wybrać się do położonego w centrum miasta Narodowego Muzeum Sztuk Pięknych. Można obejrzeć tam najwybitniejsze dzieła brazylijskiego malarstwa.

Dzień 9

11 lutego 2020 Czas wolny i brazylijski grill

Tradycyjny brazylijski grill w Carretão Sreak House – wyjazd zakończy się kolacją w restauracji z brazylijskim grillem, gdzie uczestnicy będą mogli skosztować tradycyjnych potraw tutejszej kuchni.

Dzień 10

12 lutego 2020 Powrót do Polski

Czas wolny na plaży

Lot powrotny do Polski